Lūk, ko es zinu par krāsnis apkure!

Daži cilvēki izmanto gāzes plītis par apkuri, kas nav īsti ļoti labs jēdziens, Ratcliff paskaidroja. mājās apkures krāsnis, nav tas pats, kamīni. Tas ir labi, lai saglabātu tekošo krāsni kā normālu raķešu plīts vismaz papildu 20 vai trīsdesmit minūtēm, kā veids, lai garantētu pilnīgu pirolīzi. Vecāki krāsnīm ir tendence būt mazāk efektīvi, un var radīt lielu daudzumu cietās daļiņas, kuras izpaužas absorbē apkārtni. Šis vairāku kurināmā krāsns var šķist liels un drosmīgs. Tomēr, tas neaizņem tik daudz vietas, kā jūs domājat. Šī krāsns piedāvā drošības slēgierīcei, lai aizsargātu pret plīts uguns. Tas ir tāpat kā iegūt pilnīgi bezmaksas granulu krāsns uz Jūsu durvīm!

woodstove noteikti ir populārākais veids malkas apkuri. Abas woodstoves nav izveidota, lai apsildītu iekšzemes H20. Pretējā puses, koka krāsnis ietaupīt daudz naudas. Granulu krāsnis ir lielisks mājā vai kotedžā, jo viņi pievilcīga, kā arī funkcionāla.

Atrodas pirms to kamīns dos labāku gaisa cirkulāciju, citiem vārdiem sakot, projektu. Pareiza izmēru krāšņu konkrētiem mērķiem un nosacījumiem ir 1 jomkrāsnis apkureia, kur ieteikums norūdījies woodstove speciālista ir ļoti noderīgi. Pareiza izmēru krāšņu konkrētiem mērķiem un nosacījumiem ir 1 joma, kur ieteikums norūdījies koka plīts dīlera, ir ļoti noderīga. Tā rezultātā, jūs varat pieņemt, ka tur nav faktiskā atšķirība ir tipiska dūmu emisijām kaķiem vai nepilsoņu kaķiem. Kā krāsns ir veidota, izmantojot ziepakmens ne vienmēr lielisks iemesls, lai saņemtu to, ja vien tas ir arī citas īpašības, jums ir nepieciešams, un jums patiešām patīk, kā tas izskatās.

Ja jūs meklējat alternatīvu pieeju, lai apsildītu savu māju, jūs varētu domāt, kukurūzas plīts. Pērkot māju vai remodeling esošo, izvēloties apkures avots ir ļoti kritiska. Kas attiecas uz jūsu dzīvesvietas vai uzņēmuma, uzticamība no vietējās propāna izplatītājam ir obligāta. Ar viņu palīdzību, mājas silda, kas ļauj uzturēties visu to gadu. Ja nepieciešams, risinājums var būt gatavs no izejvielu ķieģeļiem. Koksne ir vislētākais apkures degvielas jūs varat izmantot vajadzētu youn’t dzīvot lielā pilsētā. Gadījumā, ja Jums ir dažas diezgan sausa koka pieejama, sajauc to ar biežu malkas, lai novērstu pārmērīgu dūmu.

Ja esat lietojis daudz siltumu no izplūdes gāzēm, kad viņi atstāj plīts, jūs, iespējams kompromiss skursteņa projektu , kā rezultātā citiem jautājumiem. Ja krāsns ir apkalpo, pārliecinieties, tā izpaužas apkalpo pieredzējis tehniķis. Citiem vārdiem sakot, kurtuves un katli darbojas vislabāk, ja aicināja, lai izpildītu būtisku apkures slodzi, piemēram, diezgan liela vai caurs mājās. Starojuma apsildes jums ir nepieciešama katla. Jūs arī ir nepieciešama, lai būtu iespēja īstenot dūmvadu droši. Koaksiālo atvere ir 1 caurule otras iekšpusē. Lai iegūtu šo izdarīt, jūs varat iegādāties gatavu kapuce ar iebūvētu spoli vai metālisku kamīnu ieliktņiem ar ūdens apvalku.