Personisks stils

Attēlu skaits, kad runa ir padarīt pirmo un, nereti, paliekošu iespaidu. Kā mēs kleita ir ievērojama ietekme uz cilvēkiem, ko satiekam profesionāli un sociāli. Tas ne tikai ietekmē to, kā viņi uztver mūs; tas arī nosaka, cik viņi pret mums. Kāds, kurš nav īsti pārliecināts, kā vilktu to visu kopā, var tikt uzskatīta par trūkst pašapziņu, bet labi ģērbies indivīds parasti tiek uztvertas kā sevi pārliecināti, dodot viņai skaidras priekšrocības.

Kas tieši ir tēls? Protams, tas sākas ar to, ko mēs valkāt, bet tas ir arī, kā mēs rīkojamies, un to, ko mēs sakām. Mūsu attēls ir mūsu svarīgākais saziņas līdzeklis, un to var izplatīt, kas mēs esam un kas mēs vēlamies būt. Veids, kā mēs izskatās un uzvedas sūta ziņu pasaulei par mūsu spējām, prasmēm, talantu, stāvokli un vēlamo pozīciju.

Tas aizņem aptuveni 30 sekundes, lai kāds, lai sniegtu atzinumu par citu personu. Padomāt par to. Kad paskatās kāds cits par ļoti pirmo reizi, ko jūs redzat? Apģērbi, apavi, rotaslietas, zobu, smaids vai unsmiling izpausme. Jūs ievērosiet, ja persona ir labi kopts, vai apliets meklē. Vai viņai ir atjaunināts matu stilu un manicured nagus? Vai viņa valkā meikapu? Vai tas ir glaimojošs, vai pārāk smags? Kas dažu sekunžu laikā, jūs pēc tam neapzināti sāk veidoties spriedumus par personas finansiālo stāvokli, izlūkošanas un veiksmes līmenī.

Tas ir, cilvēki būs novērot tikai virspusējas lietas par citiem cilvēkiem un izdarīt spriedumus, pamatojoties uz tiem, novērojumi. Mēs piešķirt jēgu apģērbu, vārda un ķermeņa valodu. Tā kā mūsu drēbes un ķermeņa valodu projektu tādiem spēcīgiem ziņas, tas ir jēga tikai, lai pārliecinātos, mēs nosūtām pareizo ones. Mums ir nepieciešams mūsu tēlu pozitīvi runāt par to, kas mēs esam kā persona. Ja vēlaties, lai šie ziņojumi būtu labvēlīgs, ko tu valkā jāsaskan ar to, ko jūs vēlaties, lai projektu par sevi. Jautājums ir, kā jūs amatniecības savu tēlu jāsaskan ar to, kas jūs esat; Jūsu vēlmes, vērtības, prasmes un talantu? Šie pieci jautājumi saņems jūs pa ceļam uz precizējošo savu tēlu:

Vai jūsu drēbes komplimentu jūsu ķermeņa proporcijas? Pirmkārt, jums ir nepieciešams saprast jūsu ķermeņa tips, lai jūs varētu izvēlēties stilu, kas maskēties problemātiskās jomas vai akcentēt atribūtus. Izvēlieties stilu, kas līdzsvaro jūsu proporcijas. Ja jums ir īss kakls, piemēram, jābūt uzmanīgiem, lai izvēlētos necklines un apmales, kas paildzina nevis saīsināt kaklu.

Vai krāsa izcelt dzirksti acīs vai aizplūšanu krāsu no jūsu sejas? Vai jūs kādreiz esat ievērojuši, cik uz dažām dienām jums liekas dinamiskāka un dzīvs tikai tāpēc, ka krāsu savu apģērbu? Vai esat kādreiz palika prom no citiem, jo ​​tie padara jums izskatīties slikti? Lielākā daļa cilvēku var valkāt visvairāk krāsu, bet ne vienmēr tas pats tonis. Ņemt sarkans, piemēram. Viena cilvēka dabas krāsošana var iet arī ar dažādiem Sarkanās no sarkanbrūns uz dzērveņu, ķieģeļu, putekļains rožu, koraļļu vai rozā. Kāds cits “melnā”, var būt citas personas šokolādes brūnā vai tumši.

Vai stils piemērots videi vai darbu jums? Pat pilna laika mammas justies daudz labāk par sevi, ja viņi turpina “noteikt paši up” par katru dienu. Jūs arī varat apsvērt savu laulāto darbu un vidi, ja jums socialize ar saviem biznesa partneriem. Lielākā daļa uzņēmumu iestatījumi nav labākais laiks, lai modes paziņojumu.

Vai personība jūsu garderobē saskan ar savu personīgo stilu? Tas nav nekas neparasts, lai kleita vai veikalu, saskaņā ar noskaņojumu mēs esam brīdī mēs iepirkšanās. Kad mēs iepirkties šādā veidā, lai gan, tā vietā, skaidru plānu par to, kas mums ir nepieciešams, lai izveidotu skapis, kas darbojas, mēs bieži vien galu galā ar daudz drēbes mēs nekad valkāt. Kad esat ēkas skapis, tas ir labākais, lai zināt, kas atbilst jūsu personisko stilu un iegādāties pamata priekšmetus, kas atbilst šo stilu.

Vai jūsu matu stilu pašreizējo un tas atbilst pārējo Jūsu attēlu? Jūs valkāt jūsu matu 365 dienas gadā! Tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem jūsu attēlu. Jūsu matu stils ir piemērots jūsu kopējo tēlu un izskatu. Padomājiet par reizes jūs esat atzīmējis, cik liels, kāds izskatās, kad viņi iegūtu tiesības matu stilu.

Amatniecība un plāna regulēšana savu tēlu nenotiks pa nakti, bet, ja tas tiek darīts apzināti un stratēģiski, tas palielinās jūsu pašattistība, projektu savas pašapziņu un izraisīt ilgstošu pozitīvu iespaidu.

Diana Džennings – dibinātājs stila ietekmes grupas komanda Profesionālās attīstības speciālistu, kas koncentrējas uz izskatu, biznesa protokols neverbālā komunikācija privātpersonām un korporācijām. Viņa ir sertificēta stila konsultants. Uzņēmums izstrādā un piegādā seminārus un individuālo sagatavošanu, kas uzlabo pašapziņu un veicina vadību. Šīs programmas palīdz indivīdiem un korporācijām izveidot attēlu, kas ir saskaņā ar viņu prasmēm, talantiem un stāvoklī.