Koku mājas skaistums un vēsture

Vai esat kādreiz gāja pa mežu un brīnījās skaistumu tā visiem zaļo debesis, ar čaukstēt kritušo lapu, čuksti vējš, putnus, kā arī filiālēs un brīnišķīgo majestātiskumu kokiem. Ka skaistums var nodot objektu izgatavoti no koka šiem pašiem kokiem. Sarkankoka mēbeles, ciedra rotaļlietas, rožkoka rotaslietas kastes, tīkkoka klājiem uz kuģiem, melnkoks cirsts statujas

Visu vecumu, koks ir izejviela. Pirmie tautas veikti patversmes, izmantojot koka un dzīvnieku ādas. Pirmie instrumenti tika izgatavotas no koka un pirmie medību šķēpi bija koka. Iepazīšanās atpakaļ uz neolīta laikiem, bļodas un šķīvji cirsts no koka ir atrasti, jo ir koka elkus. Dažās Ēģiptes kapenēs, seno koka krēsli ir saglabājušās. Dažās kultūrās, zārki tika cirsts no stumbriem koku.

Šajā valstī, Dzimtās amerikāņu vigvams tika uz koka rāmja, un viņu kanoe bija, vispirms, tukšums, koku stumbrus. Vēlāk daži uzcēla viegls koka rāmis, iespējams, no ciedra, pārklāti ar mizu piešūta kopā ar koku saknēm, un apzīmogo ar maisījumu sulas un tauku. Protams, airi tika izgatavotas no koka.

Daži no skaistākajām mājām, kas uzceltas ar svētceļnieku un citu imigrantu izmanto koksni no kokiem aug apdzīvotajām vietām. Par inkrustēts dizainparaugu mēbelēm un grīdām noteikti norāda augsta līmeņa zināšanas celtniekiem. Agras kolonistu rietumu uzcelta guļbaļķu namiņi, un pat šodien, log kabīnes tiek būvētas dažās valsts daļās. Daži no tā sauktajiem logu kajītes, ka tomēr cilvēki, kam būvētas, galvenokārt brīvdienu mājās, tiek būvētas ar dēļiem koka, nevis veselas žurnāliem. Agrīnajā rīkotājiem arī būvēts savas mēbeles un darināts dažas interesantas lelles un rotaļlietas no koka, no kuriem daži ir kļuvuši visdārgākais ģimenes mantojumam, kolekciju priekšmetiem, vai tiek šodien kopēt talantīgi koka strādnieku iepriecināt vairāk bērnu.

Protams, visi zina, ka agri kuģi tika būvēti no koka. Agras Ēģiptieši zināja, kā veikt dēļus no koka, turiet tos kopā ar treenails un izmantot piķis drīvēt vīlēm. Pirmais masts, iespējams, ir divi koka stabi satīti kopā augšpusē, lai trīsstūra forma, uz kuru tika pievienota viena bura. Lai gan tas bija pamatā buru kuģi, to varētu darbināt ar cilvēka spēku ar airiem.

Dažādas grupas izstrādāta savus kuģus atšķirīgi, bet uz ilgu laiku, viss būtu izgatavoti no koka. Daži no skaistākajām modelis kuģiem ir kopijas no agrīnā burinieku. Amatnieki, kuri veidot šos modeļus ar skalu izmantot dažas no skaistākajām mežā.

Mūsdienu mājās, koks tiek augsti vērtēta. Cietkoksnes grīdas ir vairāk vēlama nekā lētu koka, uz ko paklāju, masīvkoka mēbeles maksā vairāk, bet tā izvēlas tie, kuri to var atļauties. Viens dažreiz redz Žurnālgaldiņi izgatavoti no šķēle lielu koka stumbra. Tas ir jautri, lai saskaitītu gadskārtu, kas norāda vecumu, kurā koks tika samazināta. Ir neskaitāmas veidi, kā tiek izmantota koksne, bet viens reti apstājas domāt par to, ko daba sniegta.